Головна » 2016 » Вересень » 25 » Турнір "Софіївка -2016"
23:45
Турнір "Софіївка -2016"

24 по 25 вересня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка - 2016». Турнір з настільного тенісу «Софіївка 2016» проходив   двадцять перший раз ,  і зібрав рекордну  кількість учасників, понад 200  учасників  віком від 6 до 70 років.

 До нас прибули учасники  з 18 міст та селищ України   .Географія учасників така:  Київ, Одеса, Луцьк, Вінниця, Кропивницький , Черкаси, Ізмаїл, Миколаїв, Монастирище, Біла Церка, Славутич, Сміла, Жашків, Іванівка, Вознесенськ, Нова Каховка, Умань.  Така велика кількість учасників змагань характерна тим , що наближається  чемпіонат України  серед юнаків та дівчат 2002 року та молодших.  Деякі учасники спеціально прибули, щоб провірити свої можливості , ознайомитись з спортивним залом, перед чемпіонатом України серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших, який відбудеться в м.Умані з 11 по15 жовтня.

 

Чемпіони та призери турніру з настільного тенісу "Софіївка-2016"

24-25 вересня  2016  року м. Умань

Дівчата

2008 р. і молодші

1. Колтун  Аліна                       Одеса

2. Зарубіна Ольга                    Вознесенськ

3. Аркуша Альона                     Умань

2005  -  2007 р.н.

1. Кирилюк Вероніка               Одеса

2. Рудь Софія                         Умань

3. Кондратюк Єлізавета           Одеса

2002 - 2004 р.н.

1.Москалюк Анастасія             Ізмаїл

2 Куріщенко Марія                  Кропивницький

3.Євтодій Іоланта                    Одеса

2001 р.н.  і старші

1. Куріщенко Марія                  Кропивницький

2. Москалюк Анастасія             Ізмаїл

3. Євтодій Іоланта                    Одеса

 

Юнаки

2008 р.н.  і молодші

1. Борщевський Єгор               Умань

2. Кочмар  Святослав               Умань

3.Григун  Ярослав                    Славута

2005-2007 р.н.

1. Зуб  Ігор                               Одеса

2. Загоруйко Нікіта                    Славута

3. Юрченко Нікіта                      Умань

2002-2004 р.н.

1. Дьомін Нікіта                       Миколаїв

2. Юрченко Кіріл                     Умань

3.Губарєв  Ілля                        Кропивницький

2001р.н.  і старші

1. Сарматов  Олексій              Київ

2. Дяченко Вячеслав              Кропивницький

3. Юрченко Кіріл                     Умань

Переглядів: 611 | Додав: вввв | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar