Головна » 2017 » Лютий » 25 » Першість Уманського району з настільного тенісу серед школярів
22:28
Першість Уманського району з настільного тенісу серед школярів

25 лютого 2017року в спортивному залі Родниківської загальноосвітньої школи відбулися районні змагання з настільного тенісу серед школярів за програмою 24 районних комплексних навчально-виховних заходів.

На змагання прибуло 16 команда, 35 юнаків та 25 дівчат , а це переможці та призери своїх шкільних змагань . Змагання проводились особисто - командні . Всі зустрічі тут мали гострий та безкомпромісний характер , де юні спортсмени показували дуже пристойну гру .

Окрасою турніру став виступ учениці Іванівської ЗОШ Полярушенко Лілії, яка стала абсолютною чемпіонкою серед юнаків та дівчат.

ІІІ місце – Галочка Анастасія учениця 8 класу Іванівської ЗОШ

Підсумовуючи результати серед юнаків та дівчат командний залік має такий вигляд :

І місце Іванівська ЗОШ

ІІ місце Колодистенська ЗОШ

ІІІ місце Собківський НВК

Призери в командних змаганях

Іванівська ЗОШ чемпіон району  з настільного тенісу 2017 року

Чемпіони та призери першості отримали грамоти та медалі від відділу освіти молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації .

Ці змагання дали можливість дітям максимально використовувати ігровий час, зустрітися з найбільшою кількістю суперників. Безумовно , цей турнір приніс велику користь для підвищення рівня тенісистів та популірізації настільного тенісу в Уманському районі.

Переглядів: 542 | Додав: вввв | Рейтинг: 0.0/0