Головна » 2017 » Березень » 28 » Чемпіонат України з настільного тенісу серед 2002 р.н. і молодших.
22:11
Чемпіонат України з настільного тенісу серед 2002 р.н. і молодших.

Вихованці тенісного клубу "Тайфун"   гідно виступили на Чемпіонаті України серед кадетів в м.Іванофранківск .

В командному заліку  Юрченко Кіріл разом з Мулом Степаном та Галаєм Дмитром здобули  срібні медалі чемпіонату.

В міксті Юрченко Кіріл  разом з Анастасією Димитренко також виборов срібні медалі.

В парних розрядах Кіріл та   Андрій Гребенюк дойшли до фіналу де поступилися  парі

Олександр Малов та Євгеній Кібка.

В особистих змаганнях Юрченко  Кіріл  показав змістовну гру, яка була  характерна  Чемпіону України . В фінальній зустрічі   з Валентином Юнчинком ( Київ -Волинь) показав  всю свою майстерність   здобувши перемогу з рахунком  4-1.

На цьому чемпіонаті   Кіріл  зробив ще один крок до вершини  спортивної майстерності.

В загальнокомандному  заліку тенісний клуб "Тайфун"  посів 4 місце , пропустивши  команди Дніпретровської, Одеської областей та м.Києва,

За результатами виступу на цих змаганнях Кіріл Юрченко здобув право виступати у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи у Португалії.

Побажаємо  Кірілу  успіхів на міжнародній арені.

Переглядів: 473 | Додав: вввв | Рейтинг: 0.0/0