Головна » 2018 » Червень » 13 » Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. і молодших.
19:56
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. і молодших.

З 11 по 15 червня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва проходить чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008 року народження та молодших. В цей період будуть розіграні медалі в командних , парних розрядах, міксті , а головним видом будуть особисті змагання. На змагання прибули 59 юнаків та 46 дівчат , з 18 областей України. Черкащину представляють вихованці тенісного клубу "Тайфун" : Борщевський Єгор, Кочмар Святослав, Ткаченко Денис,  Деркач Михайло , Аркуша Альона, Покиньборода Анна, Алексеєнко  Анастасія   а також представники  м.Черкаси Їжаківська Маргарита, Солодка Кіра , Коганова Анастасія, Злуніціна  Яна, Біда Єгор , вихованці тренера Хотинської О.С.

Вже є перші чемпіони та призери  :

в командних змаганнях  серед  юнаків

чемпіонами  стала команда Дніпро -1   в складі : Данюка Вячеслав  , Булах Євгенія , Дерлюк Антона , які перемогли в фіналі команду Івано-франківської області   в складі : Ладим Олег, Філіпов Олег, Гоян Онуфрій.

Бронзові медалі   у команди Київ -1 в складі : Солодкого Назара, Запорожець Нікіти, Ковмир Олега  , які перемогли  Черкаську область -1

Серед дівчат перемогла команда Дніпро -1,в складі  : Ковалева  Дарія, Дерелюк Анна, Неханевич Софія

ІІ місце- у Київ -1 в складі  : Василенко Вероніки   , Боднар Марії  , Хічій   Софії

ІІІ-місце у Дніпро -2 в складі : Бондаренко Катерини. Сузанської Каріни, Пащенко Поліни, Литовченко Анастасії.