Головна » 2017 » Червень » 18 » Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодших.
23:18
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодших.

З 12 по   16 червня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся  чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших.  В цей період були розіграні медалі в командних , парних розрядах, міксті , а головним видом були особисті змагання. На змагання прибули 51 юнак та 42 дівчат   , з 20 областей України.  Черкащину представляли вихованці тенісного клубу "Тайфун" : Бощевський Єгор, Кочмар Святослав, Швець Владислав, Кашперський Олександр, Ромашин Артем, Аркуша Альона. А це вихованці тренерів Чорнобаба  І.Ф. , Ткаченка В.В., Панченко С.,а також  спортсмени м.Черкаси

Ковтуненко  Ярина,  Їжаківська  Маргарита,  Солодка  Кіра ,  Шапошник  Артур,  вихованці тренера Хотинської О.С.

Успішно виступили команди юнаків Черкаської -1 в складі Борщевського Єгора  та Шапошника Артура  , які посіли ІІІ місце . Команда   Черкаської  області -2 в складі Кочмара Святослава, Швеця Владислава завоювала 4 місце  .

А чемпіонами серед юнаків стала команда Дніпро -1 (Антон Дерелюк та Євгеній Булах) , які перемогли в фіналі команду Волинської області ( Ілля Голоднюк та Ілля Острий)

Серед дівчат перемогла команда Київ-1,(Оля Понько та Ангеліна Плащинська)

ІІ місце- у ІваноФранківської області, (Євгенія Демченко  та  Марія  Павлюк)

ІІІ-місце  у Одеської області -1( Наташа  Паналамарчук , Катерина Сидоренко)

Місця серед парного розряду  у юнаків розподілилися  так :

• 1 місце – Михайло  Ловга (Свалява), Назар Петух (Бахмут)
  • 2 місце – Віталій Деревяник (Тернополь), Ілля Голодюк (Луцк)
  • 3 місце – Нікіта Запорожець Назаій Солодкий (м. Київ)

Дівчата парний розряд

• 1 місце – Оля Понько, Ангеліна Плащинска (м.Київ )
  • 2 місце –Євгенія Демченко (Івано-Франківск), Людмила Павлюк (Богородчани)
  • 3 місце – Лариса Потапова (Вінницяа), Наталія  Паламарчук (Одеса)

Мікст

• 1 місце – Оля Понько, Назаіий Солодкий (м.Київ)
  • 2 місце – Назар Петух (Бахмут), Ангеліна Плащинска (Київ)
  • 3 місце – Вадим Солтис (Жовква), Софія Маховска (Кременчуг)

Юнаки особистий розряд

• 1 місце – Назар Петух (Бахмут)
  • 2 місце – Михайло Ловга (Свалява)
  • 3 місце – Віталійй Деревяник (Тернополь)

Дівчата особистий розряд

• 1 місце – Ольга Понько (Київ)
  • 2 місце – Ангелина Плащинская (Київ)
  • 3 місце – Людмила Павлюк (Богородчани).

Всі представники тенісного клубу Тайфун   змагалися  в  І фіналі  особистого розряду, а Швець  Владислав  та Борщевський Єгор   війшли в  10 кращих тенісістів України .